Guru-guru SMK Kepong Baru

Senarai Nama guru Sesi Pagi dan Petang 2019

Jumlah Guru = 80 (sesi pagi) + 50 (sesi petang)

  1. Pengetua : Teoh  Chui Lim – Bahasa Melayu / Ekonomi
  2. PK Pentadbiran : Rozita Binti Kamarudin – Bahasa Melayu
  3. PK HEM : Lim Song Nam – Fizik / Matematik
  4. PK PETANG : Tan Siew Choo – Matematik / Perdagangan
  5. PK Kokurikulum : Kamaliah Binti Saad – Matematik / Kimia
  6. GK Bahasa : See Ko Nee – TESL / Sejarah
  7. GK Sains dan Matematik : Ooi Saw Ngoh – Matematik / Biologi
  8. GK Teknik dan Vokasional : Zaireen Binti Hassan – Prinsip Akaun
  9. GK Kemanusiaan : Stella Rethinavathi A/P Vedamanikkam – Sejarah / Bahasa Melayu 
  10. Kaunselor: Soo Wai Yin – Bimbingan Dan Kaunseling / Perdagangan
  11. Kaunselor: Chandra Kumar A/L Vellasamy – Bimbingan Dan Kaunseling
  12. Kaunselor: Nor Rashidah Binti Ismail – Bimbingan Dan Kaunseling
  13. Adik Mat Bin Derahman – Perdagangan / Ekonomi
  14. Assunta Breesca Anthonisamy – Bahasa Inggeris / Pengajian Inggeris
  15. Azirulzila Binti Abdullah – Kimia / Matematik
  16. Cheong Li Kuan – Matematik / Ekonomi
  17. Che Wan Karmallieyah Binti Che Wan Amran – Matematik
  18. Cheong Suet Ying – Kimia / Biologi
  19. Ellie Esterina Binti Mohd Fasiah – Teknologi Maklumat / Matematik
  20. Faridah Binti Nadzin @ Nazri – Matematik / Kimia
  21. Harjit Kaur Karnail Singh – Bahasa Inggeris / Pendidikan Seni
  22. Hartini Binti Mazlan – Statistik / Pendidikan Sains Komputer
  23. Hasliza Bin Md Zahri – Pengajian Islam / Pendidikan Sains Komputer
  24. Hasmilawati Binti Yusoff – Biologi / Sains
  25. Hasmizan Binti Abd Aziz – Perakaunan / Pengurusan Perniagaan
  26. Hasni Binti Ibrahim – Matematik
  27. Hoh Swee Ching – Matematik
  28. Huzaimah Binti A.Hamid – PSV / Geografi / Bahasa Melayu
  29. Ilin Yuhana Aiza Binti Mohamad Juraimi – Pendidikan Seni / Geografi
  30. Juliyana Binti Zolkifli – Pengajian Am
  31. Krishnakumari A/P Krishnasamy  – Bahasa Tamil
  32. Lim Booi Hoan – Pengajian Cina / Bahasa Cina
  33. Liyana Binti Azizi – Fizik
  34. Low Chin Hui – Ekonomi / Perdagangan
  35. Mahani Binti Ahmad – Geografi / Pengajian Geografi
  36. Mahyuddin Bin Md Ariff  – Geografi
  37. Maizatulamun Binti Che Wil  – Kimia / Matematik
  38. Marizam Binti Mohamed Yusoff  – Sejarah / Bahasa Melayu
  39. Michelle Lu Mei Ern – Bahasa Inggeris / Pengajian Inggeris
  40. Mohamad Faisal Bin Abdullah  – Pengajian Reka Cipta / Lukisan Kejuruteraan
  41. Qistin Nur Hasyibah Binti Hasnawi – Kemahiran Hidup
  42. Mohd Asrul Fadzli Bin Ahamad Fuade – Perdagangan
  43. Mohd Fahmi Bin Ismail – Perdagangan / Bahasa Melayu
  44. Mohd Nawawi Bin Che Ahmad – Pendidikan Jasmani dan Kesihatan
  45. Muhamad Hafizuddin Bin Zakaria – Pendidikan Jasmani dan Kesihatan
  46. Muhamad Tarmizi Bin Muhammad Nor  – Sains Sukan
  47. Nadiatul Ain Binti Ahmad Bashir – Kemahiran Hidup (KMT) / Sivik
  48. Nai Chee Siang – Pendidikan Moral / Geografi
  49. Noor Jannah Binti Juhari – Kesusasteraan Melayu / Sejarah
  50. Mohamad Firdaus Bin Mohamad Yusup – TESL
  51. Nor Hasmira Binti Ismail  – Pendidikan Moral / Bahasa Melayu
  52. Norfatin Syuhada Binti Abu Bakar – Sukan / Rekreasi
  53. Norhayati Binti Djerajani  – Kimia / Matematik
  54. Norliza Binti Othman – Rawatan Radio Dan TV
  55. Normah Binti Haring – Bahasa Melayu / Kesusasteraan Melayu
  56. Nur Faezah Binti Baharudin – Kimia / Matematik
  57. Nur Fatihah Binti Nazri – ejarah / Geografi
  58. Nur Hidayah Binti Janudin – Kimia / Pengajian Am
  59. Nur Ilani Asyikin Binti Roslan – Bahasa Melayu
  60. Nurfatila Binti Sahri – Sejarah / Geografi
  61. Rebecca A/P Doraisingam – Kemahiran Hidup / Sivik
  62. Roselizah Binti Son – Pendidikan Seni
  63. Rosmaria Binti Yonan – Teknologi Maklumat
  64. Saharon Niza Binti Ahmad Napiah – Sivik / Kewarganegaraan
  65. Salmiah Binti Saamah – Pendidikan Moral
  66. Siti Aminah Binti Abu Hashim – Bahasa Melayu / Sejarah
  67. Siti Faridah Binti Said – Bahasa Melayu / Geografi
  68. Siti Noor’ain Binti Saleh – Matematik
  69. Soong Wan Ying – Pendidikan Cina
  70. Subatra A/P Suppramaniam – Teknologi Maklumat / TESL
  71. Syed Ikhmal Al-Gadrie Bin Syed Alias – Bahasa Melayu / Geografi
  72. Tan Yoke Yeen – Bahasa Cina
  73. Tengku Aliza Binti Tengku Alauddin Shah – Pengajian Inggeris / Bahasa Melayu
  74. Thevavelan A/L Ramasamy – TESL / Bahasa Inggeris
  75. Vimali A/P Chellapan – Biologi / Sains
  76. Wan Noor Azilah Binti Wan Umar – Fizik / Matematik
  77. Yeap Siew Hong – Pengajian Cina / Sejarah
  78. Yip Mun Wai – Kimia / Pengajian Komputer
  79. Yusfalina Binti Mohd Yusoff – Fizik / Matematik
  80. Zahrina Binti Kamaruddin – Teknologi Maklumat / Biologi
  81. Zarosniah Binti Yakub – Perakaunan / Pengajian Am
  82. Zaili Hafida Binti Zulkifli – Bahasa Melayu/Kesusasteraan Melayu
  83. Penolong PK Petang: Lim Poh Ling – Ekonomi / Perakaunan
  84. Penolong PK Petang: Quah Pee Tin – Pengajian Cina
  85. Kaunselor: Wong Koon Fong – Ekonomi / Pentadbiran Sekolah
  86. Kaunselor: Noor Nadirah Binti Zainal – Bimbingan Dan Kaunseling
  87. Abdullah Yaser Bin Mohd Zain – biologi / Kimia
  88. Ahmad Hasby Bin Danial  – Pendidikan Jasmani Kesihatan
  89. Ahmad Kamaluddin Bin Rofien – Pendidikan Islam
  90. Aida Sabrina Binti Zainudin – Pengajian Pendidikan Seni Visual
  91. Alvin Tan Leong Leng  – Pengajian Inggeris
  92. Badruddin Syah Bin Abd Wahab – Pendidikan Seni Visual 
  93. Che Nur Izzah Binti Che Azmi – Pendidikan Jasmani
  94. Choong Chooi Keng – Pengajian Cina / Ekonomi
  95. Do Hock Hing – Ekonomi / Matematik
  96. Haryani Binti Rozali  – Pengajian Am / Pengajian Malaysia
  97. Hatina Binti Ishak – Pendidikan Ekonomi Rumah Tangga
  98. Khirija A/P Narayanan – Bahasa Inggeris / Perdagangan
  99. Kok Hong Jin – Bahasa Mandarin
  100. Lai Mei Wan – Bahasa Inggeris / Kemahiran Hidup
  101. Liow Bee Yee – Pendidikan Muzik / Geografi
  102. Maizatul Nur  Binti Mahmud – Teknologi Dan Vokasional
  103. Mazarina Binti Mokhtar – Biologi/ Matematik
  104. Mohd Hafizudin Bin Ismail – Pendidikan Jasmani dan Kesihatan
  105. Mohd Ikhwan Bin Zakaria – Pendidikan Moral/ Sejarah
  106. Mohd Zaki B Minabi – Matematik/ Sains Sukan
  107. Nadiatul Aznora Binti Nadzirudin – Perdagangan
  108. Nazieyatul Akmal Binti A.Kushairi – Pendidikan Seni
  109. Nik Norul Akmal Binti Nik Mahmud – Perdagangan
  110. Nik Rozaimi Bin Nik Zainuddin  – Pengajian Pendidikan Jasmani Dan Kesihatan
  111. Noor Azliana Binti Abd Kadir  – Perdagangan
  112. Noor Farrah Dina Binti Yaacob  – TESL / Pengajian Inggeris
  113. Noor Shahriza Binti Che Saad – Pengajian Am / Sivik
  114. Norhidayah Binti Hassan – Perdagangan
  115. Noorulnadia Binti Abdullah  – Sejarah/ Kesusasteraan Melayu
  116. Nor Adila Binti Che Mahmood – Kimia
  117. Norfadilah Binti Muda – Fizik / Matematik
  118. Nor Shahera Ezana Binti Abd Razak – Sejarah/Sastera Melayu
  119. Nur Sabariyah Binti Yusoff  – Bahasa Melayu / Geografi
  120. Nurin Zulali Binti Md Zaini  – Pengajian Melayu
  121. Nurul Aini Hayati Binti Zulkifly – Kimia
  122. Nurul Fazlee Ashikin Binti Ghazalee  – Pendidikan Moral
  123. Nurul Nazwa Binti Khalil – Sains / Kemahiran Hidup
  124. Saiful Neezan Bin Md Ariffin – Teknologi Maklumat / Pendidikan Moral
  125. Nik Nur Syuhada Binti Nik Dir –
  126. Siti Rahimah Binti Mat Sulaiman – Biologi / Kimia
  127. Wan Nor Kartini Binti Wan Mohamad – Kimia  / Fizik
  128. Wan Mastura Binti Wan Othman – Pendidikan Moral / Sivik
  129. Winnie Yii Cheing Yiung  – Statistik / Ekonomi
  130. Zaimah  Binti Che Awang  – Kesusasteraan Melayu/ Sejarah